Mobil Alüminyum İskele

Oluşturma Tarihi : 23 Ekim 2017 12:00

Hafif olmasından dolayı alüminyum merdiven iskele günümüz endüstrisinde önemini giderek arttırmaktadır. Mobil tekerlekli alüminyum iskelenin kullanıcılar tarafından ilk tercih edilme sebebi parçalarının hafif oluşundan kaynaklıdır. Bu sayede çalışan personel söküm ve kurulumu çok rahat bir şekilde yaparken çalışma esnasında gezer iskeleyi de kolay bir şekilde istenilen bölgeye götürebilmektedir.


İskele tipi merdivenler aynı zamanda eski usul iskelelere kıyasla daha dekoratif görünüme sahiptirler. Yeni tip alüminyum inşaat iskeleleri paslanmaz yapıları sayesinde yağmurda ya da ıslak zeminlerde de güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Platformlarındaki playwood kaydırmaz özelliği sayesinde de çalışan kişi güvenli bir şekilde işini sürdürmektedir. İş güvenlikli iskeleler ile çalışma yapar iken sertifikaları ve belgelerini de bulundurma zorunluluğu vardır. İş güvenliği standartları gereği bu belge ve sertifikalar iş güvenlikçiler tarafından denetlenir. Bu standartlara uygun olmayan mobil alüminyum iskeleler çalışma sahasına dahi giriş yapamaz. Yürüyen iskele çalışma esnasında hareket etmemesi için dört adet tekerinde bulunan frenleme sistemi ile dururken değişik çalışma yüksekliklerinde de yanal destek ayakları ek olarak monte edilmektedir. Tekerlekli iskele fiyatları kule uzunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Uzunluk ne kadar artarsa fiyatta o kadar artmaktadır.


Ürün yapısına göre de Alüminyum iskele fiyatları değişmektedir. Ürünün katlanabilir olması yada iki parçalı makaralı sistem ile kullanılması gibi fiyata etki eden birçok etken vardır. Bu ayrımı profesyonel mobil alüminyum iskele ve ekonomik mobil alüminyum iskele olarak da ayırabiliriz.

Satılık İskele: 0212 494 32 64

Kiralık İskele: 0532 708 16 56