Akrobat Merdivenler ve Fiyatları

Oluşturma Tarihi : 06 Ekim 2017 12:00

Mobil Alüminyum İskelelerin yanında kullanıcıların işlerini kolaylaştıracak merdivenlerde vardır. Sanayinin her kolunda giderek kullanımı yaygınlaşan hatta kendi evlerimizde bile artık kullanmak için bulundurduğumuz çok amaçlı merdivenlere verilen genel isim  Akrobat Merdivendir  bir diğer ismi ise çok fonksiyonlu merdiven olarak geçmektedir. Sadece bir alüminyum merdiven olarak farklı şekillerde alacağınız 5-6 adet merdivenin işlevini tek başına görmektedir. Bu Tip merdivenler oldukça  kompakt ekonomik ve kullanışlıdır.

 

Akrobat Merdivenler kısıtlı  alanlarda daha kompakt bir merdivenle daha çok çeşitlilik sunan bir ürünlerdir. Klimacılar, havalandirmacı, elektrikçiler, kamera sistemi ile ilgili çalışan birçok firma bu ürünü oldukça çok talep edip kullanmaktadır. Akrobat Merdivenlerin ortalama taşıma kapasitesi  150kg’dır. 3 adet ayağı mevcut olup bir ayağı aynı zamanda çivilide olabilmektedir bunun nedeni kötü zeminlerde de (toprak, engebeli alan) kullanılması içindir. Ana gövdeleri fiberglas basamakları alüminyum olan Akrobat Merdivenlerde mevcuttur. Bunların özelliği elektrik geçirmez özelliğe sahip olduğundan dolayı genelde elektrik firmaları tarafından tercih edilmektedir. Bu merdiveni isterseniz duvar gibi bir zemine dayamalı olarak, isterseniz A tipi merdiven olarak, isterseniz alüminyum iskele olarak çeşitli şekillerde kullanabilirsiniz. Sevkiyatı çok kolay olup küçük bir aracın bagajına kolayca sığabilmektedir. Bu ürünler yıllarca kullanabileceğiniz hafif malzeme olup aynı zamanda güneşte yağmurda zarar görmeden kullanabileceğiniz ürünlerdir.

 

Sonuç olarak kaymayı önleyen ayakları ile bu tarz bir merdiveniniz olduğu takdirde sehpa veya sandalyenin üstüne çıkmanıza gerek kalmadan güvenle yükseğe çıkıp çalışabilirsiniz 12 basamak ve 16 basamaktan oluşmaktadır. 12 basamak 12,5 kg iken 16 basamak 14 kg civarıdır. Akrobat merdiven fiyatları  genelde  ekonomik olup 295TL ila 415TL skalasındadır.

Satılık İskele: 0212 494 32 64

Kiralık İskele: 0532 708 16 56